Židle pro kanceláře

Herní křeslo CRAIG — ekokůže, červená

Ve slevě kus Herní křeslo CRAIG — ekokůže, červená od značky Kup Židle jednoduše můžete pořídit právě nyní na našich stránkách téměř zdarma! Aktuálně za super cenu 4 229 Kč.
Herní křeslo CRAIG — ekokůže
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
4 229

Velice populární kancelářské křeslo CRAIG zaujme designem připomínající sedačku závodního vozu, a to nejen svým tvarem, ale i barevným rozvržením. Díky tomu bude skvělým doplňkem k pracovnímu stolu každého pořádného hráče. Nosnost 120 kg.
Potah židle kombinuje černou, bílou a červenou ekokůži, které dělá jemný detail bílé prošívání, zdůrazňující tvary a křivky polstrování. To je z kvalitní PU pěny a je proto zárukou pohodlného posezení i při dlouhých herních večerech. Unavené ruce si můžete položit na polstrované područky potažené černou ekokůží s bílým obšitím, které jsou navíc i odklápěcí. Vaše záda potěší pohodlný ergonomický tvar opěradla.
Křeslo je vybavené houpacím mechanismem, jehož síla se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Stejně tak se dá nastavit výška sedu, a to páčkou na pravé straně skrze kvalitní plynový píst. V základu židle pak stojí masivní stříbrný plastový kříž s černými protiskluzovými doplňky, osazený plastovými kolečky na koberec.
Rozměry

Šířka sedu: 63 cm
Hloubka sedu: 60 cm
Výška sedu: 48-58 cm
Celková výška: 116-126 cm 

Značka: Kup Židle