Židle pro kanceláře

Herní židle RACING ZK-026 — PU kůže, černá / oranžová, nosnost 130 kg

Nejprodávanější výrobek Herní židle RACING ZK-026 — PU kůže, černá / oranžová, nosnost 130 kg od známé kvalitní značky Racing jde sehnat tady a teď právě trvale výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 2 799 Kč.
Herní židle RACING ZK-026 — PU kůže
Ověřit dostupnost
Značka: Racing
2 799

Herní židle RACING ZK-026 je perfektní volba pro každého hráče. Zachovává si standardní sportovní design hráčských židlí, který zaujme na první pohled – především pak energická oranžová barva na černé kožence. Křeslo má v sobě kvalitní ocelový rám sedáku i opěrky zad, takže bude dlouho sloužit i těm nejnáruživějším hráčům. Díky silné výstuze zvládne unést až 130 kg.
Hlavní výhody herní židle RACING ZK-026

špičkový design, který každého zaujme
kvalitní měkčené 4D područky (stavitelné výškově, do stran, vpřed i vzad a do úhlu)
pevný ocelový kříž pro větší stabilitu
pogumovaná kolečka na všechny typy povrchů
zvýšená nosnost až do 130 kg
polohovatelné bederní a krční opěrky

Židle je postavená na pevném ocelovém kříži vysoké kvality a je vybavená špičkovými 4D područkami. Měkčené područky jsou nastavitelné, takže vám bez problémů poskytnou perfektní oporu pro unavené ruce. Nejenom pro pohodlí, ale i ke zdraví hráče pomůže dvojice podpůrných polštářků pro krční i bederní páteř. Ty si můžete libovolně nastavit a polštáře se tak dokonale přizpůsobí vaší postavě. Disponuje i kvalitními pogumovanými kolečky, které se hodí na všechny typy podlah a povrchů.
Parametry produktu

hloubka sedáku: 48 cm
šířka sedáku: 55 cm
výška opěradla: 82 cm
šířka opěradla: 56 cm
celková výška: 125 – 134 cm
nosnost: 130 kg
hmotnost 20 kg

Značka: Racing