Židle pro kanceláře

Kancelářská ergonomická židle ETHAN — síťovina, černá / šedá

Tento oblíbený kousek Kancelářská ergonomická židle ETHAN — síťovina, černá / šedá od značky s dobrým jménem Kup Židle můžete sehnat právě teď u nás skutečně výhodně! Nyní můžete mít za 11 380 Kč.
Kancelářská ergonomická židle ETHAN — síťovina
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
11 380

Kancelářská ergonomická židle ETHAN bude fantastickou oporou v každé kanceláři. Židle má skvělou výbavu pro dlouhou práci u počítače, kterou oceníte vy i vaše záda. A v neposlední řadě oceníte i krásný design. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody ergonomické židle ETHAN

synchronní mechanika
výškově nastavitelné opěradlo
výškově nastavitelné područky
nastavitelná opěrka hlavy
posuvný sedák
hliníkový kříž
pogumovaná kolečka

Aby židle dokonale padla každému uživateli, má široké možnosti nastavení, které se přizpůsobí každému. Zádovou opěrku je možné si výškově nastavit a pohybovat lze i s podhlavníkem. Vstříc každému vyjde i sedák, který je vybavený posuvným mechanismem. Nastavitelné jsou i područky, a to nahoru a dolů.
Židle má zabudovaný synchronní mechanismus, který je ideální pro celodenní práci u počítače. Stejně tak i celosíťované provedení, populární zejména pro svoji prodyšnost. Navíc v šedé barvě, která vynikne oproti černému rámu. Židle stojí stabilně na kovovém kříži, který je osazený pěticí pogumovaných koleček.
Rozměry:

šířka: 72 cm
hloubka: 70 cm
výška: 130-139 cm
výška sedu: 50-59 cm

Značka: Kup Židle