Židle pro kanceláře

Kancelářská ergonomická židle FARRELL — látka, černá, nosnost 130 kg

Tento kvalitní kus Kancelářská ergonomická židle FARRELL — látka, černá, nosnost 130 kg od značky s dobrým jménem Kup Židle máte možnost dostat momentálně v naši nabídce extra se slevou. V akci za 6 690 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
6 690

Dobře vybavená ergonomická židle FARRELL je skvělou volbou pro každého, kdo u počítače tráví denně dlouhé hodiny. Díky celkové nastavitelnosti a synchronnímu mechanismu pomůže udržet ergonomický posed po celý den. Židle má zvýšenou nosnost 130 kg.
Hlavní výhody ergonomické židle FARRELL

synchronní mechanismus s automatickým nastavením tuhosti
možnost aretace v 5 pozicích
flexibilní náklon sedáku a opěráku s možností aretace
hloubkově nastavitelný sedák
úhlově a výškově nastavitelný podhlavník
výškově nastavitelná bederní opěrka
3D výškově nastavitelné područky
pogumovaná kolečka
nosnost 130 kg

Židle je vybavená synchronním mechanismem s možností plynulé proměny úhlu sedáku a opěráku a plně se tak přizpůsobí svému uživateli. Mechanismus je možné zaaretovat v 5 pozicích a je vybaven automatickým nastavením tuhosti podle tělesné hmotnosti uživatele — a to hned se 4 stupni nastavením intenzity. Všechny potřebné ovládací páky jsou pak rozmístěné tak, aby na ně uživatel pohodlně dosáhl.
Pro celkové přizpůsobení se uživateli je židle vybavená flexibilním náklonem sedáku a opěráku dopředu o 0-5°. Zároveň ponechává možnost aretace v základní vodorovné poloze. Samotný sedák je pak hloubkově nastavitelný s rozpětím 0-40 mm, takže se snadno přizpůsobí různým výškám postavy. Tomu napomáhá i výškově a úhlovně nastavitelný podhlavník, stejně jako výškově nastavitelná bederní opěrka. Praktické 3D výškově nastavitelné područky jsou vybavené měkkou dotykovou plochou pro větší pohodlí a zároveň se dovedou naklápět spolu s opěradlem.
Židle je celočalouněná, včetně podhlavníku. Vybavená je kolečky s průměr 60 mm s nižším valivým odporem, které jsou vhodné na všechny typy podlah.
Rozměry

Celková výška 118 – 131 cm
Výška sedáku 43 – 51 cm
Výška područek 58 – 74 cm
Výška opěráku 75 – 81 cm
Šířka opěráku 47 cm
Celková šířka 65 cm
Šířka sedáku 52 cm
Celková hloubka 67 cm
Hloubka sedáku 46 – 51 cm

Značka: Kup Židle