Židle pro kanceláře

Kancelářská ergonomická židle GOTARD — síťovina, černá

Exkluzivní produkt Kancelářská ergonomická židle GOTARD — síťovina, černá od skvělé a známé značky Kup Židle snadno můžete sehnat právě opravdu levně. Produkt momentálně prodáváme za 4 999 Kč.
Kancelářská ergonomická židle GOTARD — síťovina
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
4 999

Kancelářská ergonomická židle GOTARD je nepostradatelnou součástí každé kanceláře nebo domácí pracovny. Nabídne skvělé funkce, které se ji vyšvihnou do předních pozic židlí střední třídy.
Hlavní výhody kancelářské ergonomické židle GOTARD

síťované provedení opěráku
nastavitelná opěrka hlavy
posuvný sedák
funkce multiblok – vícebodová aretace zádové opěrky
skvělý poměr cena / výkon

V jádru židle je kovový kříž v černé barvě. Prostorný sedák je pak potažený pevnou membránovou látkou a pohodlně čalouněný. Samozřejmostí je i vysoký opěrák, který je vyplněn oblíbenou síťovinou — materiálem populárním zejména pro svoji prodyšnost. Je vybavený synchronní mechanikou a funkcí multiblok, která umožňuje opěrku zaaretovat v požadované poloze. 
Součástí konstrukce je i opěrka hlavy, jejíž výšku si můžete přizpůsobit podle sebe. Stejně vhod přijdou i područky, které pomohou ulevit unaveným rukám při dlouhé práci u počítače. Klíčová je pak funkce posuvného sedáku, který umožňuje měnit jeho hloubku a tím se vám lépe přizpůsobit.
Rozměry:

šířka: 71 cm
hloubka: 75 cm
výška: 114-126 cm
výška sedu: 45-52 cm

Materiál:

základna: kov
sedák: membránová tkanina/síťovina

Značka: Kup Židle