Židle pro kanceláře

Kancelářská ergonomická židle Sego FRAME — síť/látka, černá

Velmi žádaný produkt Kancelářská ergonomická židle Sego FRAME — síť/látka, černá od známého předního výrobce Sego jde sehnat aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Cenově vychází na 5 590 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Sego
5 590

Kvalitní pracovní židle FRAME je další z řady ergonomických židlí české značky Sego. Tento model je ideální volbou do kanceláří a pracoven, kde trávíte u počítače dlouhé hodiny. Překvapí vás svojí polohovatelností a nabídne zdravý komfort po celou pracovní dobu. Nosnost je 120 kg a záruka je 36 měsíců.
Hlavní výhody ergonomické židle FRAME:

výškově nastavitelný záhlavník
vysoký síťovaný opěrák
výškově nastavitelná bederní opěrka
3D nastavitelné područky s polyuretanovými krytkami
integrovaný synchronní mechanismus s vícebodovou aretací
hloubkové nastavení sedáku
aluminiový kříž
univerzální kolečka Ø 60mm

Model se může pochlubit celkovou nastavitelností. Síťovaný opěrák je ergonomicky tvarovaný, aby poskytl co nejlepší podporu vašim zádům. Je navíc vybavený výškově nastavitelným záhlavníkem i nastavitelnou bederní opěrkou, které vám pomohou pro udržení zdravého posedu. Výhoda je, že hlavovou opěrku můžete a nemusíte použít. V kování je krytka, kterou zakryjete otvor na opěráku pro hlavovou opěrku a nemusíte ji tak vůbec namontovat. Na druhou stranu sedák pak je čalouněný pevnou černou látkou a je možné jej hloubkově nastavit. Područky pak disponují měkčenými krytkami i 3D polohovatelností a přizpůsobí se skvěle vašim rukám, budete-li si vzít chvíli odpočinku. Kolečka jsou univerzální s průměrem 60mm.
Technicky je židle vybavená synchronní mechanikou, která má zabudovanou vícebodovou blokaci. V základu židle je pevný aluminiový kříž, díky kterému vám židle vydrží sloužit dlouhá léta. Navíc je na ni prodloužená záruka 36 měsíců.
Rozměry:

Hloubka sedáku: 49-55 cm
Šířka sedáku: 48 cm
Výška židle: 114 – 126 cm
Výška sedáku: 43 – 52 cm
Výška opěráku: 71 – 75 cm
hmotnost 18,7 kg

Značka: Sego