Židle pro kanceláře

Kancelářské křeslo CAPRI — ekokůže, krémová

Tento vynikající kousek Kancelářské křeslo CAPRI — ekokůže, krémová od populární značky Kup Židle jde pořídit právě teď u nás skutečně výhodně! Pouze nyní za 3 599 Kč.
Kancelářské křeslo CAPRI — ekokůže
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
3 599

Manažerské křeslo CAPRI může být skvělým společníkem do kanceláře či domácí pracovny, kde potřebujete extra pohodlí jak v podobě polstrovaného sedáku, tak područek. Nosnost 130 kg.
Hlavní výhody kancelářského křesla CAPRI

ergonomické dvojité polstrování
čalounění lehce udržitelnou ekokůží
čalouněné područky
skvělá cena

CAPRI může nabídnout čalounění v podobě ekokůže, v tomto případě v krémově bílém odstínu. Ta vyniká nejen elegantním čistým vzhledem, ale i jednoduchou údržbou. Povrch materiálu se jemně leskne, což celému designu dodává luxusní vzhled. Stejně čalouněné jsou i pevné područky, na které se můžete pohodlně opřít unavené lokty. Neopomenutelnou předností křesla je dvojité polstrování, které jej činí o poznání pohodlnější oproti běžnému polstrování.
V srdci židle se skrývá klasická houpací mechanika s nastavitelnou sílou protiváhy. Stojí pevně usazena na odolném plastovém kříži ve stříbrné barvě, který tak skvěle ladí v kombinaci se světlým povrchem židle. Osazený je pěticí koleček určených na tvrdé podlahy. 
Rozměry:

Šířka sedu 51 cm
Hloubka sedu 49 cm
Výška sedu 50-60 cm
Šířka područek 67-77 cm
Průměr kříže 71 cm
Průměr koleček 5 cm
Celková šířka 64 cm
Celková hloubka 74 cm
Celková výška 106-116 cm

Značka: Kup Židle