Židle pro kanceláře

Kancelářské křeslo CYRUS — kov, ekokůže, šedá

Povedený produkt Kancelářské křeslo CYRUS — kov, ekokůže, šedá od výrobce s mnohaletou tradicí Kup Židle snadno můžete sehnat zde teď za akční cenu! Pouze nyní za 3 779 Kč.
Kancelářské křeslo CYRUS — kov
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
3 779

Kancelářské křeslo CYRUS je skvělou designovou i funkční volbou do kanceláře nebo domácí pracovny. Příjemný společník pro dlouho práci u počítače. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody kancelářského křesla CYRUS

moderní design
snadná údržba potahu
odklápěcí čalouněné područky
kovový kříž
kolečka na tvrdé povrchy

Potahovým materiálem je hladká ekokůže, která potěší zejména svojí snadnou údržbou i čistým, moderním vzhledem. Zdobí ji hezké detaily v podobě prošívání, oddělující integrovaný podhlavník a opěrovou část zad, navíc vyvedenou se stylovým geometrickým vzorem šikmé mřížky. Neméně ozdobné jsou i samotné švy, které díky světlé barvě stylově kontrastují s tmavým potahem. Čalouněné jsou i područky, které tak pomáhají předejít bolesti rukou při delším opírání. Jejich nezanedbatelnou výhodou je odklápěcí funkce, díky níž křeslo snadno zasunete až ke stolu.
Uvnitř křesla se skrývá klasická houpací mechanika, jejíž tuhost lze nastavit šroubem na spodu sedáku. Křeslo je otočné i výškově nastavitelné. Stabilní základnu tvoří odolný kovový kříž, který je osázený pěticí koleček určených na tvrdé povrchy.
Rozměry

Výška 113-123 cm
Hloubka 67 cm
Šířka 70 cm
Výška sedu 49-59 cm
Šířka sedu 53 cm
Hloubka sedu 50 cm

Značka: Kup Židle