Židle pro kanceláře

Kancelářské křeslo HOLMES — kov, ekokůže, černá

Diskontní produkt Kancelářské křeslo HOLMES — kov, ekokůže, černá od známé kvalitní značky Kup Židle je k sehnání zde za nejnižší cenu. Právě teď za cenu 4 199 Kč.
Kancelářské křeslo HOLMES — kov
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
4 199

Kancelářské křeslo HOLMES je dokonalou ukázkou snoubení nadčasového designu a kvalitního provedení, která vám bude dělat radost mnoho let. I díky masivnímu polstrování a příjemně prohnutému tvaru zádové opěrky vám přinese komfort při práci u počítače doma i v kanceláři. Nosnost křesla je 120 kg.
Hlavní výhody kancelářského křesla HOLMES

masivní polstrování
hladké čalounění se snadnou údržbou
ergonomicky tvarovaný opěrák
integrovaný podhlavník
čalouněné područky
kolečka na tvrdé podlahy

Křeslo je čalouněné příjemnou hladkou ekokůží, na které oceníte zejména velmi snadnou údržbu, stejně jako moderní čistý vzhled. Příjemné posezení zajistí ergonomické opěradlo, které vám pevně podepře bedra, uvolní bolesti zádových svalů a poskytne spolehlivou oporu vaší krční páteři. Pozadu nezůstává ani bohatě polstrovaný sedák, uvnitř kterého se skrývá kvalitní PU pěna. Extra vrstvou polstrování jsou vybavené i područky a pro maximální komfort i integrovaný podhlavník.
Křeslo je vybavené základní mechanikou, která umožňuje plynulé nastavení výšky sedadla. V základu pak stojí na pevném kovovém kříži s pěticí pogumovaných koleček na tvrdé podlahy.
Rozměry

Výška 116-124 cm
Šířka 64 cm
Hloubka 75 cm
Hloubka sedu 50,5 cm
Výška sedu 49-58 cm
Šířka sedu 51 cm

Značka: Kup Židle