Židle pro kanceláře

Kancelářské křeslo KRUVEL — ekokůže, hnědá

Tento zlevněný produkt Kancelářské křeslo KRUVEL — ekokůže, hnědá od výrobce s mnohaletou tradicí Kup Židle pohodlně nakoupíte zrovna dnes výhodně. Zrovna teď v akci za 3 419 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
3 419

Manažerské křeslo KRUVEL může být skvělým společníkem do kanceláře či domácí pracovny, kde potřebujete extra pohodlí jak v podobě polstrovaného sedáku, tak područek. Nosnost 130 kg.
Hlavní výhody kancelářského křesla KRUVEL

ergonomické dvojité polstrování
čalounění lehce udržitelnou ekokůží
čalouněné područky
skvělá cena

KRUVEL může nabídnout čalounění v podobě ekokůže v hnědém odstínu. Ta vyniká nejen elegantním čistým vzhledem, ale i jednoduchou údržbou. Povrch materiálu se jemně leskne, což celému designu dodává luxusní vzhled. Stejně čalouněné jsou i pevné područky, na které se můžete pohodlně opřít unavené lokty. Neopomenutelnou předností křesla je dvojité polstrování, které jej činí o poznání pohodlnější oproti běžnému polstrování. Výrazným prvkem je vydělená hlavová opěrka, která propůjčuje křeslu mohutný vzhled.
V srdci židle se skrývá klasická houpací mechanika s nastavitelnou sílou protiváhy. Stojí pevně usazena na odolném plastovém kříži v odstínu champagne, který příjemně ladí s hnědým povrchem židle. Osazený je pěticí koleček určených na tvrdé podlahy. 
Rozměry:

Celková šířka 67,5 cm
Celková hloubka 69 cm
Celková výška 117-128 cm

Značka: Kup Židle