Židle pro kanceláře

Kancelářské křeslo WALTER — ekokůže, krémová

Tento diskontní kus Kancelářské křeslo WALTER — ekokůže, krémová od výrobce s dobrým jménem Kup Židle máte možnost nakoupit zde teď právě za výhodné peníze! V současnosti za 2 699 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
2 699

Stylové křeslo WALTER může být skvělým společníkem do kanceláře či domácí pracovny, kde potřebujete extra pohodlí jak v podobě polstrovaného sedáku, tak područek. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody kancelářského křesla WALTER

ergonomické dvojité polstrování
čalounění lehce udržitelnou ekokůží
čalouněné područky
kovový kříž
skvělá cena

WALTER může nabídnout čalounění v podobě ekokůže, v tomto případě v krásném krémovém odstínu připomínající karamel. Potahový materiál tak vyniká nejen elegantním čistým vzhledem, ale i jednoduchou údržbou. Povrch se jemně leskne, což celému designu dodává luxusní vzhled. Stejně čalouněné jsou i pevné područky, na které se můžete pohodlně opřít unavené lokty. Neopomenutelnou předností křesla je dvojité polstrování, které jej činí o poznání pohodlnější oproti běžnému polstrování.
V srdci židle se skrývá klasická houpací mechanika s nastavitelnou sílou protiváhy. Stojí pevně usazena na odolném kovovém kříži v černébarvě, který tak skvěle ladí v kombinaci se světlým povrchem židle. Osazený je pěticí klasických koleček.
Rozměry:

Šířka sedu 51 cm
Hloubka sedu 49 cm
Výška sedu 50-60 cm
Šířka područek 67-77 cm
Průměr kříže 71 cm
Průměr koleček 5 cm
Celková šířka 64 cm
Celková hloubka 74 cm
Celková výška 106-116 cm

Značka: Kup Židle