Židle pro kanceláře

Plastová jídelní židle Stima PARIS – bez područek, stohovatelná Verde mela

Tento diskontní produkt Plastová jídelní židle Stima PARIS – bez područek, stohovatelná Verde mela od známého výrobce Stima snadno můžete najít zrovna za výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 1 088 Kč.
Plastová jídelní židle Stima PARIS – bez područek
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
1 088

Jednoduchá stabilní jídelní židle Stima PARIS z kvalitního 100% ekologicky odbouratelného plastu v několika barevných variantách je vhodná pro použití v místnostech i venku. Nosnost 110 kg, záruka 2 roky.
Hlavní výhody plastové jídelní židle bez područek Stima PARIS

Odolný a k přírodě šetrný materiál greenpol
Nadčasové provedení
Výběr z řady svěžích barev

Univerzální plastovou židli bez područek v sympatickém svěžím vzhledu oceníte doma, v kanceláři, kavárně, ale i na terase, zahradě či během venkovního posezení v restauraci. Je velmi lehká, váží něco málo přes 3 kg, unese však až 110 kg, navíc je snadno stohovatelná a perfektně skladná.
Díky plastu zvanému greenpol, z něhož je vyrobena, je velmi odolná. Tento materiál totiž zachovává svou barvu i užitné vlastnosti, které jsou stejné jako u polypropylenu. Ovšem díky použité technologii snižuje greenpol spotřebu běžného polypropylenu až o 45 %, a výrazně tak přispívá k péči o životní prostředí, navíc je ze 100 % recyklovatelný. 
Značka: Kup Židle