Židle pro kanceláře

Zahradní skříň TITAN LOW

Diskontní produkt Zahradní skříň TITAN LOW od známé společnosti Kup Židle k dostání již dnes extra výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 2 390 Kč.
Zahradní skříň TITAN LOW
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
2 390

Luxus je mít v zahradě všechno po ruce. S venkovní skříní TITAN budete mít pohodlí na dosah a nemusíte kvůli tomu stavět zahradní domek ani altán.
Skříň je vyrobena z kvalitního plastu takže nemusíte řešit problémy s korozí. Když se k dobrým vlastnostem plastu přidá nespočet skvělých vychytávek, vzniká policová skříň TITAN – bytelná a vzhledná ochrana pro zahradnické náčiní, hadice, ale i deky a vše ostatní, co na zahradě potřebujete.
– kvalitní kovové panty zajišťují trvalou funkčnost otvírání a pevné dolehnutí dveří- police si snadno přizpůsobíte díky SLO (Security Lock Off), bezpečnostní pojistce- skříň pevně stojí na nastavitelných nohách, a tak si můžete jejich výšku přizpůsobit dle libosti- pro ještě větší stabilitu je spodek skříně opatřen pátou nohou- vybavená pacičkami na visací zámekvýška výrobku100cmšířka výrobku80cmdélka výrobku44cmhmotnost celkem10kgnosnost30kg (jedna police)materiálplastbarvašedározměr balení80x24x45cmmateriál baleníkarton
Značka: Kup Židle