Židle pro kanceláře

Zdravotní židle THERAPIA STANDI –⁠ umělá kůže, oranžová / bílá (akční nabídka)

Kvalitní a oblíbený produkt Zdravotní židle THERAPIA STANDI –⁠ umělá kůže, oranžová / bílá (akční nabídka) od společnosti s úžasnou pověstí Prowork můžete koupit v naší online nabídce za výhodnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 11 990 Kč.
Zdravotní židle THERAPIA STANDI –⁠ umělá kůže
Ověřit dostupnost
Značka: Prowork
11 990

THERAPIA STANDI je speciální a současně minimalistická zdravotní židle skandinávského typu pro aktivní dynamické sezení se správným podepřením zad.  Je vhodná pouze pro krátkodobé a často přerušované sezení při různých pracovních činnostech, např. zvýšené sezení u výškově stavitelných stolů, lékařská sedadla, ordinace, výrobní linky, sezení u strojů, recepce, pokladny atp. Česká výroba od firmy Prowork. Prodloužená záruka na 5 let.
Židle Standi nabízí efektivní ergonomické řešení všude tam, kde není dostatek místa pro plnohodnotnou zdravotní židli nebo při minimálních požadavcích na komfort. Židle Standi je určena výhradně menším až středním štíhlým postavám, nehodí se pro osoby vysoké a robustní. Pokud požadujete maximální pohodlí pro nepřerušované dlouhé sezení u počítače, popř. pokud máte nějaké bolestivé projevy při sezení, vyberte si některý z vyšších modelů Therapia, doporučujeme BODY+ nebo ENERGY+.
Chromové kovy, standardní velikost, bez područek. Vhodné pro postavy s výškou od 160 do 190 cm a s váhou v rozmezí 50-90 kg.
Potahy 
Hlavním potahem židle je matná neklouzavá vinylová kůže (NX) a vedlejším matná neklouzavá umělá kůže (CX). Barevné kombinace nelze měnit.
Rozměry

výška sedu 55 – 66 cm
šířka sedáku 44 cm
hloubka sedu 35 – 41 cm
maximální výška 121 cm
maximální šířka 70 cm
maximální hloubka 84 cm

Značka: Prowork