Židle pro kanceláře

Kancelářské křeslo CRISTO – látka, šedá

Levný produkt Kancelářské křeslo CRISTO – látka, šedá od známého dodavatele Kup Židle snadno naleznete momentálně za nejnižší cenu! Nyní zakoupíte za 4 140 Kč.
Kancelářské křeslo CRISTO – látka
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
4 140

Luxusní kancelářské křeslo CRISTO z kolekce TOP manager. Jedná se o moderní designové křeslo, navržené pro náročnou kancelářskou práci. A to v maximálním pohodlí a při dokonalé ergonomii sezení. Potah je šedé středně hrubé látky. Výplň dvojitého sedáku i vysokého opěráku je z velmi kvalitní PU pěny.
Hlavní výhody kancelářského křesla CRISTO

Pohodlné polstrování
Snadná údržba
Stylové prošívání a měkký podhlavník
Bederní polštář
Mechanika permanent kontakt s aretací

Křeslo je vybaveno permanent contact mechanismem s plynulou aretací. Při vypnutí je možné se s opěradlem volně pohupovat. Výška sezení se upravuje jednou páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Poloha opěráku se nastavuje druhou páčkou, umístěnou rovněž na pravé straně křesla. Černý plastový kříž o průměru 70 cm je osazen černými plastovými kolečky, určenými na koberce.
Vysoký, částečně prodyšný a ergonomicky navržený dvojitý opěrák s integrovanou opěrkou hlavy, slouží nejen jako výborná opora celých zad a také podporuje správné držení páteře. K tomu přispívá i malý bederní polštářek. Područky jsou plastové, polstrované a potažené šedou látkou. Šíře je 8 cm, délka ložné plochy je úžasných 38 cm a výška 3 cm. Při sklápění sedáku se pohybují a kopírují jeho pohyb a polohu. Vaše ruce budou mít při odpočinku dokonalou a měkkou podporu. Nosnost židle je až 130 kg.
Rozměry:- výška: 112 – 122 cm- výška sedáku 45 – 55 cm- šířka: 61 cm- hloubka: 63 cm

Značka: Kup Židle